Duże zainteresowanie Antykryzysową Platformą Rozwiązań Technologicznych dla Samorządów

Duże zainteresowanie Antykryzysową Platformą Rozwiązań Technologicznych dla Samorządów

W trakcie pierwszego tygodnia działania Antykryzysowej Platformy Rozwiązań Technologicznej dla Samorządów w webinarach organizowanych przez Polski Fundusz Rozwoju we współpracy ze Związkiem Miast Polskich wzięło udział niemal 300 decydentów reprezentujących 66 samorządów.

Uczestnicy projektu w ramach webinarów przeprowadzonych przez ekspertów Exatela, Operatora Chmury Krajowej i NASK-u zgłębili wiedzę i poznali rozwiązań do komunikacji wewnętrznej urzędów oraz elektronicznego zarządzania dokumentami. 

Wszystkich, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia, zapraszamy na kanał Polskiego Funduszu Rozwoju na portal YouTube, gdzie powstała dedykowaną playlistę, na której będą sukcesywnie publikowane wszystkie organizowane w ramach Platformy webinary.

Już dziś obejrzeć można nagrania spotkań z ubiegłego tygodnia:

W najbliższy czwartek rozpoczniemy blok drugi  – tym razem uczestnicy naszego projektu będą mieli okazję wysłuchać prezentacji ekspertów Comarchu na temat e-urzędu oraz przedstawicieli spółki NASK, którzy opowiedzą w poniedziałek o narzędziach do interaktywnej transmisji wideo na żywo.

Zapraszamy do rejestracji poprzez formularze zamieszczone na stronie internetowej Platformy.

Do zobaczenia!

Poprzedni artykuł
Miejskie innowacje w obliczu COVID-19, które zostaną z nami na dłużej
Antykryzysowa Platforma Rozwiązań Technologicznych dla Samorządów
Następny

Zainteresują Cię również