Miasto miejskie innowacje Automatyzacja klub miast przyszłości Robotyzacja

Jak zastosować robotyzację w mieście? Kolejne spotkanie Klubu Miast Przyszłości PFR

PFR dla Miast
Klub Miast Przyszłosci robotyzacja

Szukasz pomysłu na projekt, który przyniesie Twojemu miastu realną zmianę? Chcesz poznać know-how praktyków oraz wnioski z realizacji pionierskich wdrożeń miejskich? Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu Klubu Miast Przyszłości PFR. Tym razem poruszymy temat robotyzacji procesów administracyjnych, a o udanym wdrożeniu w tym obszarze opowie przedstawiciel Urzędu Miasta w Bydgoszczy.

Już we wrześniu wznawiamy cykliczne spotkania Klubu Miast Przyszłości PFR poświęcone rozwojowi innowacji w miastach. Są one okazją do rozmowy o dobrych praktykach przy realizowaniu projektów miejskich, na przykładzie wdrożeń już dokonanych w polskich samorządach. Spotkania Klubu będą odbywać się, jak dotychczas, raz w miesiącu w formule online.

Pierwsze spotkanie po wakacyjnej przerwie odbędzie się 8 września 2022 o godz. 11:00. Gościem będzie Tomasz Bońdos - koordynator zespołu ds. Zarządzania Energią w Urzędzie Miasta Bydgoszczy. To właśnie w tym obszarze miasto wdrożyło największe systemy robotyzacyjne.  Wykorzystanie robotów w urzędzie opisaliśmy szczegółowo w artykule Robotyzacja procesów administracyjnych w Urzędzie Miasta Bydgoszczy. Jest to samorządowa innowacja na skalę ogólnopolską, dzięki której Bydgoszcz nie tylko zwiększyła efektywność pracy urzędu, ale również poczyniła oszczędności. Po prezentacji gościa będzie możliwość zadawania pytań, dlatego jeśli ciekawią Cię szczegóły tego projektu zachęcamy do aktywnego udziału.

Aby zapisać się na spotkanie prosimy wypełnić formularz rejestracji. Wydarzenie potrwa ok. 60 minut i jest bezpłatne. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane miejskimi innowacjami do udziału!

PFR dla Miast
Poprzedni artykuł
Porozmawiajmy o autonomicznym transporcie - kolejne spotkanie Klubu Miast Przyszłości
PFR dla Miast ma 2 lata
Następny

Zainteresują Cię również