Miasto Smart City klub miast przyszłości miejskie innowacje Technologie

Miasto przyjazne mieszkańcom dzięki technologiom - spotkanie Klubu Miast Przyszłości

PFR dla Miast
Klub Miast Przyszlosci miasto przyjazne

Chcesz dowiedzieć się, jak zwiększyć zaangażowanie mieszkańców miasta w lokalne życie kulturalne i społeczne, a przy tym zbudować pozytywny wizerunek gminy? Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Miast Przyszłości, podczas którego podzielimy się przykładem działania na rzecz dobrobytu mieszkańców realizowanego przez Pruszcz Gdański.

Klub Miast Przyszłości PFR to cykliczne spotkania poświęcone wdrożeniom innowacyjnych projektów w polskich miastach. Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 17 listopada 2022 o godz. 11:00 (online). 

Podczas webinaru Janina Wilkos-Gad, Kierownik Referatu Współpracy i Promocji w Urzędzie Miasta Pruszcz Gdański, opowie o tym, jak zwiększyć komfort życia mieszkańców miasta i ich zaangażowanie w życie lokalnej społeczności dzięki nowym technologiom. 

W Pruszczu Gdańskim od dwóch lat działa One Card, czyli Karta Mieszkańca pozwalająca m. in. na zakup tańszych biletów na wydarzenia kulturalne, edukacyjne czy sportowe, a także korzystanie z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską oraz usług komunalnych. Z rozwiązania korzysta już 1/3 mieszkańców miasta, a w programie uczestniczy ponad 50 partnerów biznesowych. 

W celu rejestracji na wydarzenie, prosimy o wypełnienie formularza. Spotkanie potrwa ok. 60 minut, a udział w nim jest bezpłatny. 

Podczas poprzedniego Klubu Miast Przyszłości opowiedzieliśmy o tym jak działa Giełda Miejskich Technologii – platforma łącząca samorządy z dostawcami technologii dla miast, na której gminy mogą znaleźć już ponad 100 różnorodnych rozwiązań IT i przetestować wybrane z nich bezpłatnie dzięki mikrograntom. Zachęcamy do zapoznania się z nagraniem webinaru dostępnym w artykule z podsumowaniem.  

Serdecznie zapraszamy!  

PFR dla Miast
Poprzedni artykuł
Jak polskie miasta wdrażają innowacje? – e-book „Budowanie miast przyszłości”
Poznaj Giełdę Miejskich Technologii podczas spotkania Klubu Miast Przyszłości
Następny

Zainteresują Cię również