Miasto Smart City miejskie innowacje klub miast przyszłości Transport autonomiczna mobilność

Porozmawiajmy o autonomicznym transporcie - kolejne spotkanie Klubu Miast Przyszłości

PFR dla Miast
Klub-miast-przyszlosci-autonomiczny-transport

Chcesz dowiedzieć się, czym jest transport autonomiczny i jak jego potencjał może zostać wykorzystane w transporcie publicznym? Ciekawi Cię jak przygotować się do wprowadzenia pojazdów autonomicznych w mieście? 

Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu Klubu Miast Przyszłości PFR, podczas którego poruszymy temat autonomicznej mobilności. Na przykładzie pilotażowego wdrożenia bezzałogowego busa kursującego na gdańskim cmentarzu porozmawiamy o aktualnym statusie prawnym transportu autonomicznego w Polsce, możliwościach wdrażania pojazdów autonomicznych na terenie miasta oraz wyzwaniach z tym związanych. Naszą gościnią będzie Magdalena Szymańska z Referatu Mobilności Aktywnej Urzędu Miasta Gdańsk.  

Zachęcamy do zapoznania się przed spotkaniem z tekstem Autonomiczny transport ostatniej mili, w którym opisaliśmy efekty gdańskiego wdrożenia. Wydarzenie zakończy sesja Q&A z prelegentką - wszystkich uczestników spotkania gorąco zapraszamy do zadawania pytań i aktywnej wymiany wiedzy.   

Wydarzenie odbędzie się w czwartek 12 maja o godz. 11:00 na platformie Teams. Zapisy na wydarzenie odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy. Udział w webinarze jest bezpłatny. 

Zapraszamy do zapisów i mamy nadzieję, że zobaczymy się w Klubie Miast Przyszłości! 

PFR dla Miast
Poprzedni artykuł
Miasto Fachowców – spotkanie Klubu Miast Przyszłości
Znamy wyniki II naboru wniosków grantowych w Giełdzie Miejskich Technologii
Następny

Zainteresują Cię również