aktualności wydarzenia smart city klub miast przyszłości

Miasto przyjazne mieszkańcom dzięki technologiom - podsumowanie Klubu Miast Przyszłości

PFR dla Miast
karta mieszkanca Pruszcz

Ostatnie spotkanie Klubu Miast Przyszłości było okazją do wysłuchania prezentacji o karcie mieszkańca, z której na co dzień mogą korzystać mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem webinaru z udziałem przedstawicielki Urzędu Miasta, odpowiedzialnej za wdrożenie i obsługę tego programu. 

W Pruszczu Gdańskim od dwóch lat działa One Card, czyli karta mieszkańca pozwalająca m.in. na zakup tańszych biletów na wydarzenia kulturalne, edukacyjne czy sportowe, a także korzystanie z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską oraz usług komunalnych. Z rozwiązania korzysta już 1/3 mieszkańców miasta, a w programie uczestniczy ponad 50 partnerów biznesowych. 

Janina Wilkos-Gad, Kierownik Referatu Współpracy i Promocji w Urzędzie Miasta Pruszcz Gdański, w swojej prezentacji w ramach spotkania Klubu Miast Przyszłości, podzieliła się z uczestnikami i uczestniczkami szczegółami uruchomienia w mieście karty mieszkańca, uzyskanymi efektami programu oraz perspektywami rozwoju. Odpowiedziała również na pytania dotyczące zasad uczestnictwa w programie czy sposobu obsługi programu. 

Jeśli nie udało Ci się wziąć udziału w spotkaniu na żywo, zapoznaj się z załączoną prezentacją oraz nagraniem webinaru.  

Chcesz być na bieżąco z informacjami o kolejnych spotkaniach Klubu Miast Przyszłości oraz innych projektach PFR dla Miast? Dołącz do grona odbiorców naszego newslettera! Zapisy możliwe są przez formularz na stronie głównej. 

PFR dla Miast
Poprzedni artykuł
Otwock Alert Online - podsumowanie Klubu Miast Przyszłości
Detekcja satelitarna w mieście - podsumowanie spotkania Klubu Miast Przyszłości PFR
Następny

Zainteresują Cię również