smart city Innowacje smart city expo

Odkryj przyszłość inteligentnych miast na Smart City Expo World Congress 2023

PFR dla Miast
Odkryj przyszłość inteligentnych miast na Smart City Expo World Congress 2023

Już niebawem wracamy do Barcelony na #SCEWC23, aby czerpać inspirację, dzielić się wiedzą i uczyć się od innych miast i instytucji. Smart City Expo World Congress w tym roku odbędzie się w dniach 7-9 listopada. Konferencja jest miejscem nawiązywania współpracy  ekspertów i liderów najbardziej innowacyjnych miast, firm, ośrodków badawczych i organizacji międzynarodowych z całego świata, którzy będą podejmować rozmowy na rzecz rozwoju inteligentnych miast.

Tegoroczna edycja przyciągnie ponad 24 000 profesjonalistów z ponad 800 miast na całym świecie oraz ponad 600 międzynarodowych prelegentów. To unikalna okazja do nauki, inspiracji i nawiązywania kontaktów w dziedzinie inteligentnych miast.

W trakcie kongresu prelegenci podejmą następujące tematy:

  • Technologie umiejętnie korzystające z danych (Enabling technologies)
  • Energia i środowisko (Energy & environment)
  • Mobilność (Mobility)
  • Zarządzanie i ekonomia (Governance & economy)
  • Życie i inkluzywność (Living & inclusion)
  • Infrastruktura i budownictwo (Infrastructure & building)
  • Bezpieczeństwo i ochrona (Safety & security)
  • Gospodarka morska (Blue economy)

Pełną agendę wydarzenia znajdziesz na stronie. Choć konferencja odbędzie się w Barcelonie, to uczestnictwo online jest również możliwe, dzięki platformie TomorrowCity. To doskonała okazja, aby dołączyć do dyskusji i nauki, niezależnie od miejsca na świecie, w którym się znajdujesz.

Odkryj Smart City Expo z darmową wejściówką

Jeśli jesteś urzędnikiem, przedsiębiorcą lub pasjonatem tematyki inteligentnych miast, masz szansę zdobyć darmowe bilety na to prestiżowe wydarzenie. PFR dla Miast jest partnerem wydarzenia, dzięki czemu oferujemy 25 darmowych wejściówek na Expo dla naszych czytelników. Wystarczy zgłosić swoje zainteresowanie uczestnictwem w wydarzeniu poprzez e-mail na adres: [email protected]. Pierwszych 25 osób otrzyma darmowe bilety na Expo, natomiast jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w Kongresie, możesz ubiegać się o 25% zniżki kontaktując się poprzez wskazany adres e-mail.

Do zobaczenia w Barcelonie! #SCEWC23 #PFRdlaMiast

PFR dla Miast
Poprzedni artykuł
Blisko 400 prelegentów i 1000 wystawców z obszaru smart city. Wywiad z dyrektorem Smart City Expo World Congress.
Miejska mobilność jutra – konferencja Tomorrow.Mobility 2023
Następny

Zainteresują Cię również