Miasto Smart City Open Data Analytics

Poukładaj dane w swoim mieście – rekrutacja do programu edukacyjnego PoukłaDANE

PFR dla Miast
Poukładaj dane w swoim mieście – rekrutacja do programu edukacyjnego PoukłaDANE

Rozpoczęła się rekrutacja do bezpłatnego programu „Kurs Analityka Miejskiego” realizowanego przez PFR dla Miast oraz Integrator Danych Miejskich IRMiR, który jest skierowany do przedstawicieli samorządów i ma na celu zwiększenie ich umiejętności analitycznych w pracy z danymi miejskimi.
 

Zgłoś swoje miasto


W czasie trwania kursu 12 wybranych samorządów będzie pracowało na konkretnych miejskich wyzwaniach w obszarach: środowisko i adaptacja do zmian klimatu, gospodarka nieruchomościami, dostępność usług publicznych oraz monitorowanie rozwoju miasta. Spotkania odbędą się stacjonarnie w Warszawie. Program będzie okazją nie tylko do zdobycia merytorycznej wiedzy, ale również do wymiany doświadczeń z pozostałymi uczestnikami kursu oraz ekspertami od zarządzania danymi w miastach.

Podczas trzech dni intensywnej pracy pod okiem ekspertów uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób podejmować decyzje w oparciu o analizę danych i wypracują narzędzia, które będą przydatne do uporządkowania oraz usprawnienia procesów w danym mieście. Potwierdzeniem zdobytych umiejętności będzie certyfikat ukończenia Kursu Analityka Miejskiego oraz gotowa do wdrożenia koncepcja wykorzystania danych miejskich.


Wejdź w kolejny rok z nowymi kompetencjami! Więcej informacji znajdziesz na stronie PoukłaDANE.

PFR dla Miast
Poprzedni artykuł
Układamy miejskie dane - podsumowanie pierwszej części Kursu Analityka Miejskiego PoukłaDANE
Miasta wyzwań 2033 – raport z warsztatów foresightowych
Następny

Zainteresują Cię również