smart city Innowacje giełda miejskich technologii Finansowanie

Zapraszamy na webinaria, podczas których opowiemy o Giełdzie Miejskich Technologii

PFR dla Miast
Giełda Miejskich Technologii - Platforma Cyfrowego Rozwoju

Zastanawiasz się, jak nowe technologie mogą usprawnić codzienną pracę urzędu? Chcesz dowiedzieć się, jak bezpłatnie przetestować rozwiązanie IT w swojej gminie? Zapraszamy na webinaria, podczas których opowiemy o Giełdzie Miejskich Technologii. W trakcie spotkań nasz zespół przedstawi projekt platformy gromadzącej w jednym miejscu rozwiązania smart city i opowie o tym, jak gminy mogą ubiegać się o mikrogranty na ich testowanie.  

W przyszłym tygodniu po raz kolejny będzie można posłuchać o projekcie Giełdy Miejskich Technologii i dowiedzieć się jak dzięki dedykowanym mikrograntom samorządy mogą bez żadnych opłat testować w swojej gminie sprawdzone rozwiązania IT. 

  • W środę 23 listopada 2022 o godz. 11:00 zapraszamy na webinar w ramach cyklu „Spotkanie z ekspertem KAPE”. Gościem będzie Paweł Grzegorczyk, kierownik projektu Giełda Miejskich Technologii, Menedżer Zespołu Rozwoju Innowacji w Samorządach. Wydarzenie odbędzie się na platformie Teams. Aby wziąć udział, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 
  • W czwartek 24 listopada 2022 o godz. 10:00 ekspertki zespołu PFR — Weronika Wesołowska i Marta Kupisz w ramach spotkania Klubu Bezpieczny Samorząd Exatel opowiedzą o tym, jak funkcjonuje program, jak w imieniu gminy złożyć wniosek grantowy i odpowiedzą na dodatkowe pytania uczestników. Spotkanie również odbędzie się online i jest darmowe. Można zarejestrować się korzystając z linku

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach i jednocześnie przypominamy, że 28 listopada rozpocznie się ostatni w tym roku nabór wniosków grantowych dla gmin. Udział w spotkaniach to szansa na rozwianie pojawiających się wątpliwości dotyczących przygotowania wniosków i realizacji testowych wdrożeń.  

PFR dla Miast
Poprzedni artykuł
Jakie są najważniejsze miejskie wyzwania? Wnioski z warsztatów foresightowych PFR dla Miast
Giełda Miejskich Technologii – przetestuj rozwiązanie IT w Twoim mieście za darmo!
Następny

Zainteresują Cię również