Miasto Smart City miejskie innowacje klub miast przyszłości wydarzenia

Studenci UJ zmieniają urzędy – spotkanie Klubu Miast Przyszłości

PFR dla Miast
Studenci UJ zmieniają urzędy – spotkanie Klubu Miast Przyszłości

W tym roku odbył się pilotażowy program nowatorskich praktyk studenckich organizowany przez Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. W ramach praktyk studenci kierunków Zarządzanie Publicznie i Zarządzanie Polityką Społeczną mieli możliwość usprawnienia procesów w wybranych Jednostkach Samorządu Terytorialnego m.in. poprzez wykorzystanie robotów cyfrowych.  

Formuła praktyk pozwoliła studentom na rozwinięcie cenionych na rynku pracy umiejętności i zdobycie wartościowego doświadczenia zawodowego, a równocześnie przyczyniła się do zwiększenia wydajności organizacji, w których obywały się praktyki. Szerzej o inicjatywie pisaliśmy w artykule Studenci zmieniają urzędy – nowatorski program praktyk UJ

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Miast Przyszłości, podczas którego dr inż. Janusz Sasak, koordynator Szkoły Modelowania i Robotycznej Automatyzacji Procesów na Uniwersytecie Jagiellońskim, opowie więcej o przebiegu praktyk i podejmowanych przez studentów w ramach nich wyzwaniach, a także podzieli się wnioskami z pierwszej edycji tego programu. Spotkanie online odbędzie się w czwartek 16 listopada 2023 o godz. 11:00. Webinar potrwa ok. 60 minut i jest bezpłatny. Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.   

PFR dla Miast
Poprzedni artykuł
Wznawiamy cykliczne spotkania Klubu Miast Przyszłości
Miasto Fachowców – spotkanie Klubu Miast Przyszłości
Następny

Zainteresują Cię również